Reklamy w e-mailach?

poczta gmail - usługi GSuite

Skrzynka od Google – poczta firmowa  bez reklam

Skrzynka Gmail umożliwia szybką i wygodną komunikację e-mailową. Posiada wiele opcji, które pomagają w uporządkowaniu korespondencji. Firmowa poczta od Google sprawdza się , ponieważ oferuje najlepszą na rynku ochronę danych i nie przesyła reklam. Dodatkowe zabezpieczenia i zarządzanie pakietem są dostępne w konsoli administracyjnej.

Skrzynka dla firm, bez natrętnych reklam

Gmail pozwala tworzyć profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa. Wszystkie wersje pakietu G Suite (basic, bussines i enterprise) oferują indywidualny adres e-mail.

Dzięki temu można stworzyć nie tylko spersonalizowaną pocztę firmową (np. firma@firmaxyz.com), ale także podłączyć do niej konta dla poszczególnych komórek przedsiębiorstwa (np. sprzedaz@firmaxyz.com, promocja@firmaxyz.com). Spójny system komunikacji pozytywnie wpływa na odbiór firmy przez otoczenie.

Działa też offline

Firmowa poczta od Google pracuje nawet bez dostępu do Internetu. Umożliwia wyświetlanie treści, a także ich tworzenie i edytowanie w trybie offline. Wprowadzone zmiany są zapisywane na bieżąco oraz wdrażane wtedy, gdy jest połączenie z Internetem. Takie rozwiązanie usprawnia pracę oraz niweluje ryzyko pominięcia ważnej korespondencji.

Nie tylko skrzynka poczty!

Praca w firmie czasami wymaga szybkiego i ogólnodostępnego (wspólnego) komunikatora. Pakiet G Suite, poza Gmailem, oferuje więc inne rozwiązania. Są to:

  • Hangouts Chat – czat grupowy (umożliwia telefonowanie)
  • Hangouts Meet – wideorozmowy
  • Kalendarz, Keep – umożliwia dzielenie się z zespołem pomysłami, udostępnianie terminów, notatek itd.

Skuteczna wymiana informacji w przedsiębiorstwie umożliwia efektywną pracę. Dzięki komunikatorom z pakietu G Suite można na bieżąco dzielić się pomysłami lub omawiać poszczególne etapy projektów grupowych. Takie rozwiązanie to spora oszczędność czasu. A jak wiadomo – czas to pieniądz.