Kiedy wybrać G Suite Basic

G Suite to specjalne pakiety dla przedsiębiorstw, dzięki którym możliwe jest znaczne usprawnienie codziennych prac oraz rozwijanie firmy na wielu polach. Do dyspozycji każdego przedsiębiorcy są trzy pakiet, w ramach których wchodzą różne usługi – podstawowym i jednocześnie najtańszym z nich jest Basic, który kosztuje zaledwie 5,20 Euro miesięcznie, a mimo to daje bardzo wiele możliwości swoim użytkownikom. Kiedy wybrać G Suite Basic?

Kiedy wybrać G Suite BasicKiedy wybrać G Suite Basic?

Basic to podstawowy pakiet, z którego mogą skorzystać przedsiębiorcy, potrzebujący najlepszych narzędzi od Google. Zapewnia większą efektywność i znaczne usprawnienie pracy. Jego niewielki koszt sprawia, że jest rozwiązaniem doskonałym dla firm optymalizujących koszty, a także chcących przetestować działanie pakietu. Mogą skorzystać z niego zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Co zyskasz i kiedy wybrać G Suite Basic?

Możliwości każdego pakietu Basic

Miejsce na dysku

30 GB miejsca na wirtualnym dysku, gdzie możesz przechowywać rozmaite pliki i dokumenty bez obaw o ich utratę. Masz do nich dostęp z każdego miejsca, niezależnie od pory i bez względu na rodzaj urządzenia z jakiego korzystasz (komputery i urządzenia mobilne różnych producentów).

Hangouts Meet

G Suite Basic umożliwi Ci prowadzenie rozmów video i tekstowych. Dzięki temu utrzymasz kontakt z pracownikami czy klientami. Masz przy tym pewność, że jakość komunikacji będzie zawsze na najwyższym poziomie.

Biznesowe adresy e-mail

Pakiet Basic umożliwia Ci korzystania z najlepszej skrzynki pocztowej dla firm – Gmail. Możesz również stworzyć profesjonalny adres mailowy z nazwiskiem i nazwą firmy, dzięki czemu klient doceni Twój profesjonalizm.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Oprócz tego G Suite Basic umożliwia Ci dostęp do takich funkcji, jak kalendarz online, pakiet biurowy z edytorem tekstów, arkuszem kalkulacyjnym i nie tylko. Możliwość tworzenia witryn projektów oraz całodobowe wsparcie! Jest przy tym rozwiązaniem bezpiecznym, które daje Ci możliwość kontroli administracyjnej nad wszelkimi firmowymi danymi oraz projektami.

Kiedy wybrać G Suite Business?

Jeżeli pakiet Basic nie jest dla Ciebie wystarczający, postaw na G Suite Business – oprócz wyżej wymienionych funkcji, posiada on też kilka dodatkowych, w tym:

  • analizy i raportowanie w zakresie zawartości dysku,
  • pakiet Google Vault, który pozwala przechowywać, eksportować i blokować różnego rodzaju dane,
  • archiwizowanie wiadomości e-mail,
  • ustanawianie zasad przechowywania wiadomości,
  • mechanizmy na potrzeby postępowań sądowych,
  • wirtualny dysk o nieograniczonej pojemności (lub 1 TB na użytkownika, jeżeli ich liczba nie przekracza 5).

Za pakiet ten płacisz zaledwie 10,40 Euro miesięcznie! Jest on szczególnie polecany większym firmom, które chcą zadbać o bezpieczeństwo i mieć możliwość jeszcze lepszego zarządzania gromadzonymi danymi. Jeżeli zaś chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich danych, skorzystaj z najszerszego pakietu – G Suite Enterprise. Enterprise posiada jeszcze więcej funkcji i dostępny jest w cenie 23 Euro miesięcznie.