Firmowa skrzynka poczty gmail

Pięć milionów użytkowników i przytłaczająca większość pozytywnych opinii – tak prezentuje się firmowa skrzynka poczty od Google, będąca obecnie rozwiązaniem, na które zdecydowanie warto postawić. Z jednej strony mamy tu bowiem do czynienia z prostym interfejsem i niezawodnością działania, a z drugiej licznymi udogodnieniami dla użytkowników biznesowych, które znacznie ułatwiają codzienną pracę.

gamil firmowyFirmowa skrzynka poczty rozwiązanie dla wielkiego i małego biznesu

Gmail firmowy to rozwiązanie, z którego mogą korzystać zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa – skrzynka zapewnia bowiem wiele przydatnych opcji. Jej działanie jest zawsze doskonałe. Jeżeli wciąż masz wątpliwości, sprawdź 6 powodów, dla których warto niej skorzystać!

Niezawodna i bezawaryjna skrzynka poczty

Gmail od lat znany jest jako niezawodna skrzynka pocztowa, a miliony użytkowników, korzystających z niej na całym świecie, ceni ją za szybkość, bezpieczeństwo i bezawaryjność. Oczywiście nie inaczej jest w przypadku Gmaila firmowego. Jego działanie opiera się na sprawdzonych, stworzonych przez Google rozwiązaniach, dzięki czemu możesz liczyć na pełną funkcjonalność oraz doskonałe działanie swojej skrzynki pocztowej. Zarówno na komputerze, jak i urządzeniu mobilnym.

Wbudowane i dostępne narzędzia

Bardzo dużym udogodnieniem dla przedsiębiorców, korzystających z Gmail dla firm, są również zintegrowane z pocztą narzędzia, pozwalające zwiększyć efektywność prowadzonych działań. Możesz korzystać np. z wbudowanego komunikatora w formie video lub chatu (Hangouts Meet), masz łatwy dostęp do swoich kontaktów, skutecznie zarządzasz sprzedażą dzięki Zoho CRM, a także korzystasz z wielu innych aplikacji, dostępnych w Google Apps.

Firmowy Gmail – pełna dostępność

Poczta Gmail  działa w chmurze, dzięki czemu jest dla Ciebie dostępny z każdego miejsca, w każdym czasie i niezależnie od stosowanego urządzenia – zarówno takiego z systemem Android, iOS, jak też innymi. Co więcej – możesz też pracować offline co jest niezwykle korzystne w przypadku braku dostępu do Internetu!

Rozbudowana wyszukiwarka

Jeżeli chcesz szybko znaleźć starsze maile – nie ma takiego problemu, ponieważ Google zastosowało zaawansowaną wyszukiwarkę, wyposażoną w wiele opcji. Dzięki temu sprawnie poruszasz się po swojej skrzynce i działasz efektywniej niż do tej pory.

Filtr antyspamowy

Spam to plaga, z którą nie radzi sobie wielu przedsiębiorców. Na szczęście w przypadku Gmaila biznesowego nie ma takiego problemu, ponieważ Google zastosowało specjalne filtry blokujące niepożądane wiadomości. Również dzięki temu zminimalizowane zostało ryzyko zainfekowania komputera czy telefonu złośliwym oprogramowaniem.

Alternatywa dla Outlook

Według dużej liczby użytkowników, Gmail dla firm jest rozwiązaniem bardziej intuicyjnym i funkcjonalnym od Outlooka, który również cieszy się dużą popularnością dla firm. Dlatego też warto sprawdzić tę opcję, bo może ona znacznie usprawnić codzienną pracę i funkcjonowanie firmy!

Skrzynka poczty dla przedsiębiorstwa – cena

Chcąc skorzystać z skrzynki pocztowej Gmail  biznesowej, warto zaopatrzyć się w pakiet G Suite, w którego skład wchodzą też inne narzędzia dedykowane przedsiębiorcom, dzięki którym łatwiej o rozwój firmy. Do wyboru są 3 pakiety:

  • G Suite Basic (5,20 Euro miesięcznie)
  • G Suite Business (10,40 Euro miesięcznie)
  • G Suite Enterprise (23 Euro miesięcznie)

Co ciekawe – możliwe jest skorzystanie z darmowej wersji pakietu G Suite – zyskasz taką możliwość, jeżeli organizacja, którą prowadzisz, ma charakter charytatywny, jest jednostką non-profit, organizacją użytku publicznego albo fundacją. Niezależnie od formy prowadzonej działalności, masz również możliwość skorzystania z bezpłatnego, 30-dniowego okresu próbnego!